Jaki prezent na parapetówkę?

Jaki prezent na parapetówkę?

Postprzez wojciechgrzelak90 » 30 mar 2018, o 07:37

Witam,

za pewien czas wybieram się z partnerką do mojego przyjaciela na imprezę z okazji zbudowania nowego domu. Zastanawiamy się co można by mu podarować na tą okoliczność. Przeszukując internet natknąłem się na [url=https://ans.sklep.pl/odtwarzacze-cd]
odtwarzacz płyt kompaktowych[/url] . Co myślicie o tym pomyślę? Małżonka twierdzi, że lepiej jest kupić coś do dekoracji. Warto zaakcentować, że dom nie jest jeszcze umeblowane. Będę zobowiązany za wszelkie porady.
wojciechgrzelak90

Re: Jaki prezent na parapetówkę?

Postprzez Garant » 30 mar 2018, o 17:58

Pomysł na prezent to odwieczny problem z którym często się borykamy. Ja osobiście nigdy nie wiem co powinienem kupić.
Garant

Postprzez elabarbara » 27 cze 2018, o 07:54

Ja też miałam problem z prezentem dla koleżanki na parapetówkę, ale kupiłam jej oczywiście dobrego szampana w sklepie Dom szampana, by był na toast i myślę że tutaj trzeba o tym pamiętać by jakoś to uczcić.. I do tego kupiłam jej mikrofalówkę bo wiedziałam że akurat nie ma tego urządzenia w domu.
elabarbara

Postprzez Ala » 20 lip 2018, o 07:24

A może coś praktycznego? Ja mojej siostrze kupiłam dzbanek filtrujący, bo wiedziałam, że w mieszkaniu ma twardą wodę i to był bardzo trafiony prezent. Obejrzyj sobie dzbanki na stronie - http://zdrowawoda.net/. Bardzo fajny, solidny sklep, jest duży wybór dzbanków filtrujących i na pewno coś ci wpadnie w oko, a i kolega powinien być zadowolony.
Ala

Postprzez belgijka » 5 sie 2018, o 12:15

To zalezy na ile sie zna ludzi doktorych sie idzie. Otstatnio modne staly sie listy prezentowe - to wg mnie dobre rozwiazanie, bo na pewno nie przestrzeli sie prezentu a bedzie trafiony doslownie w punkt. Siostra jakis czas temu przygotowala taka liste na swoja parapetowke - od nas wybralismy z listy zastawe kawowa z salonu agaty. W ten sposob przynajmniej nie dostala 10 czajnikow z ktorymi nie wiedzialabym co zrobic
belgijka

Powrót do O wszystkim