Strona 1 z 1

Koszenie trawy

PostNapisane: 30 paź 2017, o 15:46
przez asia033
Mój ogród nie jest rozległy, ale moim problem są trudno dostępne zaułki. Kosiarka niestety sobie z tym nie radzi... Zastanawiam się nad zakupem podkaszarki, bo męczy mnie już przycinanie trawy nożyczkami ;) Ewentualnie biorę jeszcze pod uwagę kosę elektryczna.
Może macie jakieś doświadczenie z tymi narzędziami? Zależy mi też na tym, żeby nie były ciężkie :) Najlepiej do 3 kg :)

Re: Koszenie trawy

PostNapisane: 23 gru 2017, o 20:25
przez Geldmarket
Podkaszarka powin na ci wystarczyć jednak ma tą wade ze to urządzenia elektryczne lekie i wygodne ale trzeba za sobą nosić kabel to te wady jedyne , kosa znów swoje wazy nawet najlżejsza nie będzie mniej ważyć niż 4-5 kg dlatego jeżeli chcesz tylko podkaszac to co nie chwyta kosiarka to polecam bardziej podkaszarkę elektryczna tańsza i lżejsza

Re: Koszenie trawy

PostNapisane: 15 sty 2018, o 12:24
przez 0lkaa
Moim zdaniem również wygrywa podkaszarka elektryczna, mieliśmy ten sam problem i zakupiliśmy elektryczną. Jesteśmy zadowoleni.

Re: Koszenie trawy

PostNapisane: 30 sty 2018, o 15:44
przez piter000
Hej, co ile kosicie trawe?

Re: Koszenie trawy

PostNapisane: 16 lut 2018, o 13:47
przez Klementynka
Podkaszarka jest lżejsza, ale nadaje się na małe powierzchnie i względnie niską trawę, kosa elektryczna jest ciężka, ale nada się na wysokie trawy

Re: Koszenie trawy

PostNapisane: 3 lut 2019, o 18:58
przez Lodzia88
Dzisiaj jeżeli chodzi o koszenie trawy, mamy naprawdę sporo urządzeń do wyboru. Jeżeli ktoś nie do końca wie, na jaką kosiarkę postawić, na pewno dobrym pomysłem będzie odwiedzenie https://trawnikmarzen.pl/najlepsze-kosiarki-spalinowe-do-ogrodu . Można tam bowiem znaleźć wiele cennych informacji nie tylko na temat kosiarek spalinowych i podkaszarek, ale też i innego typu sprzętów, na co dzień wykorzystywanych w naszych domach.