Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Postprzez fruttka » 18 kwi 2015, o 18:40

Mam takie pytanko do użytkowników tego forum. Czy macie może u siebie zainstalowane przydomowe oczyszczalnie ścieków? Jeśli tak, to czy jesteście zadowoleni, że zdecydowaliście się na takie rozwiązanie i czy coś takiego jest w ogóle wygodne, czy raczej dużo przy tym pracy? Namierzyłam już firmę, która mogłaby mi coś takiego wykonać - przy okazji, może kojarzycie: http://www.czystyzysk.eu/? Jeśli ktoś z Was korzystał z ich usług w tym zakresie, to również byłabym wdzięczna za wszelakie komentarze na ich temat, no i fajnie by było, gdyby ktoś mi wytłumaczył co nieco na temat takich oczyszczalni, bo ja - jak to kobieta, mało na takich kwestiach technicznych się znam, a właśnie chciałabym poznać zagadnienie od tej strony :).

Z góry dziękuję!
fruttka

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Postprzez hulek » 14 maja 2015, o 15:47

To bardzo mądre rozwiązanie dla domów nie mających możliwości podpięcia się do kanalizacji!
hulek

Postprzez qwerek » 21 maja 2015, o 11:50

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to jedna z najlepszych inwestycji jakie można samodzielnie wykonać bez większych problemów :)
qwerek

Postprzez sylwia4012 » 8 sie 2015, o 07:54

Moim zdaniem super sprawa z taką oczyszczalnią przydomową zawsze jest to inwestycja, ale się wraca, wiem coś o tym. Do tego na pewno będziecie potrzebować przygotowania miejsca pod nią np. koparkoładowarka Wrocław Moim zdaniem warto pomyśleć o takim czymś, aby wszystko było szybko i sprawnie.
sylwia4012

Powrót do Prace w ogrodzie