kominek do salonu

Re: kominek do salonu

Postprzez eni » 11 cze 2015, o 16:36

Kominek tworzy domową atmosferę w mieszkaniu i nie tyko z powodu ciepła które oddaje.
Co najważniejsze kominek może być w salonie o rożnych aranżacjach - zobaczcie tutaj: http://wmieszkaniu.pl/kominki-do-mieszkania-art593.html
Kominki mogą być w klasycznym stylu ( takie najbardziej się mi podobają) ale mogą być też zupełnie nowoczesne. Można by powiedzieć, że dla każdego znajdzie się taki kominek jaki sobie wymyśli.
eni

Postprzez Ninka » 30 lip 2015, o 19:05

noname napisał(a):Tylko nie wszędzie można mieć taki kominek. A co myślicie o tych bio?

Niewiele osób Ci odpisało, lepiej jest więc chyba wbić sobie w Google hasło "biokominek opinie" i przeczytać wyniki ;)

Odpowiadając zaś na Twoje pytanie: ja myślę bardzo pozytywnie. Podobają mi się zwłaszcza te w zabudowie - bardzo pomysłowa sprawa. No i kwestie bezpieczeństwa są tu nie do przecenienia. Do tego dochodzi przyzwoita cena. Jednym słowem - warto!
Ninka

Postprzez sasetka » 22 wrz 2015, o 14:40

kominek w salonie jest super tylko, że trzeba pamiętać o bezpieczeństwie domowników oraz że salon musi być przestronny i ustawny. A reszta to szczegóły.
sasetka

Postprzez luma50 » 23 wrz 2015, o 21:46

Zawsze mi się podobał kominek w domu, super rzecz.

Folie matowe - sklep
luma50

Postprzez malami83 » 12 lis 2015, o 13:23

Jeśli interesuje Cię biokominek to na blogu MG Projekt jest teraz ciekawy artykuł na ten temat. Ja osobiście jestem zwolenniczką tego typu rozwiązań. Sama ma co prawda tradycyjne kominki w domu, ale gdybym miała teraz wybierać to z pewnością byłby to kominek bio. Jest po prostu ładniejszy, mniej się brudzi i co dla mnie ważne - nie nagrzewa się.
malami83

Postprzez Kami26 » 16 lis 2015, o 20:29

Mnie kominki bardzo się podobają i już niedługo będę szczęśliwą posiadaczką kominka z http://www.kominki-lumar.com/kominki.html . Mój salon jest naprawdę duży, dlatego też aby dodatkowo go dogrzać, bez konieczności wymiany kaloryferów, zdecydowałam, że postawię na kominek w ciepłej zabudowie, który stopniowo oddaje ciepło, ponieważ tak sobie pomyślałam, że w moim przypadku będzie to najlepsze rozwiązanie.
Kami26

Postprzez dieda » 18 lis 2015, o 12:35

My po latach zdecydowaliśmy się na kominek. Materiał z jakiego jest wykonany pasuje do naszej ściany z płytek scuklinkier.pl - klinkier holenderski. Efekt jest niesamowity!
dieda

Postprzez klepsydra » 18 lis 2015, o 13:19

Marzy mi się taki kominek, ale nie miałabym go gdzie w swoim mieszkaniu zamontować.
klepsydra

Postprzez noname » 18 gru 2015, o 11:43

Mi także się marzy kominek. Jakże wspaniale byłoby przy takim usiąść wieczorami.
noname

Postprzez jolaska » 2 sty 2016, o 04:20

Kominek to świetna sprawa, nadaje ciepła i uroku w pomieszczeniu. Mieszkam w bloku i zastanawiam się nad kupnem biokominka. Bardzo duży wybór znalazłam na http://sklep.kominki-lumar.com/index.php?route=product/category&path=141_116. Biokominek jest o tyle świetny, że nadaje się właśnie do blokowisk. Nie potrzebna żadnego drewna tylko biopaliwo. Nie wydziela żadnych substancji smolistych, no i można postawić i przestawiać go do woli. Przede mną ciężki wybór... :)
jolaska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O wszystkim