Konwalia majowa

Konwalia majowa

Postprzez melania » 28 sie 2014, o 15:15

Witam serdecznie drogie Panie i Panowie :). A więc jestem tu nowa i chciałam się coś zapytać. Ale najpierw coś o sobie opowiem. A więc ogrodnictwem zajmuję się w sumie drugi sezon. Wcześniej jakoś nie miałam takich zainteresowań. Owszem miałam kwiaty w mieszkaniu i dbałam o nie i pielęgnowałam, ale wszystko zmieniło się trochę ponad dwa lata temu jak przeprowadziłam się do domu jednorodzinnego i stałam się właścicielką ogromnego ogrodu. Zajmuję się tym, czytam dużo na ten temat, programy oglądam, ale wpadłam na pomysł, że może znajdę jakieś ciekawe forum. Widzę, że forum nazywa się lawenda, ale dostrzegłam też, że ogólnie o roślinach i kwiatach można tu pisać, świetnie :). Nie jestem jakimś super ekspertem w tej dziedzinie, ale mam nadzieję, że będąc tu dużo więcej się nauczę. Chciałam zapytać o konwalie. One wyrastają same z siebie czy można je zasadzić?? Tak sobie przypomniałam siedząc i patrząc na mój ogród i przypomniałam sobie, że miałam się o to kogoś (kto zna się lepiej) zapytać, ponieważ u mnie w ogrodzie się pojawiają, a nie sadziłam ich. Z drugiej strony mi to nie przeszkadza, a nawet wręcz przeciwnie chciałabym mieć ich więcej :). Czytałam sobie artykuł na temat konwalii http://www.twojekwiaty.pl/blog/konwalia ... -wiedziec/ i tam trochę jest napisane, ale o nie jest to samo jak się kogoś zapytam kto s=z doświadczenia będzie coś wiedział. Chciałabym by ktoś tutaj popisał ze mną na ten temat, żeby każdy kto cokolwiek wie napisał coś w tym temacie, ja chętnie poczytam :). Będę bardzo wdzięczna i z góry dziękuję za wpisy :).
melania

Re: Konwalia majowa

Postprzez azi » 26 lis 2014, o 14:05

Napiszę coś wieczorem :)
azi

Postprzez lackyyy » 10 mar 2015, o 14:02

I juz nie napisałaś...a ja czekam i czekam.
lackyyy

Postprzez darekB » 16 kwi 2015, o 10:55

To długo już czekasz:)
darekB

Postprzez krzysztofamoren » 18 maja 2015, o 09:15

I co doczekałeś się:)?
krzysztofamoren

Postprzez larkanis32 » 18 maja 2015, o 09:29

Haha chyba nie :) pierwszy post z 2014

Postprzez olga24 » 2 cze 2015, o 15:15

No u nas są już przekwitają

http://www.ogradzaj.pl/
olga24

Postprzez Wiilo » 13 cze 2015, o 14:17

Macie jakieś zdjęcia knwalii majowej ? Bo szukam na necie ale nic nie mogą poszukać wszystko wygląda jak konwalia lipcowa ;/

Powrót do Kwiaty