Strona 1 z 1

Ogród zimowy

PostNapisane: 31 lip 2015, o 15:14
przez paulina27
Co myślicie o ogrodach zimowych? Według mnie to fajne rozwiązanie jeżeli chcemy mieć zielono przez cały rok, fajnie byłoby zimą usiąść sobie wśród zieleni i zrelaksować się,a przy tym nie martwić się o to, czy zamarzniemy. Za budową takiego pomieszczenia przemawia u mnie jeszcze fakt, że w chłodne noce można obserwować niebo i gwiazdy odpoczywając w ciepłym miejscu. Czy jest to zachcianka tylko bogatych ludzi czy z niewielkim budżetem również można zaplanować sobie taki ogród?

Re: Ogród zimowy

PostNapisane: 8 sie 2015, o 15:13
przez matilda
Też bym taki chciała mieć :)

Re: Ogród zimowy

PostNapisane: 23 wrz 2015, o 11:16
przez Zosia Jan.
świetna sprawa, szczególnie że można tam trzymać rośliny wrażliwe na zimno, nie ma nic piękniejszego jak kawa zimą w swojej własnej oazie zieleni.

Re: Ogród zimowy

PostNapisane: 21 lip 2018, o 21:53
przez Norek1
Fajna sprawa, ale z tego co się orientowałem to dość droga i to zarówno jeśli chodzi o zrobienie takiego ogrodu, jak i później jego utrzymaniu. Ja stawiam więc na ogród, który wygląda pięknie od wczesnej wiosny do później jesieni. Mam tak dobrane rośliny, by właściwie przez cały okres wegetacyjny coś się w ogrodzie działo. Bardzo dużo gatunków kupowałem w sklepie http://futuregardens.pl/, bo można u nich kupić naprawdę wyjątkowe okazy, o których w innych sklepach nawet nie słyszeli.

Re: Ogród zimowy

PostNapisane: 9 paź 2018, o 10:11
przez Lamig
Mamy idealną porę na to by wybierać odpowiednie meble ogrodowe. Wybór jest bardzo duży a i ceny pojawiają się dość niskie. Sama chce stworzyć wyjątkowe miejsce w ogrodzie i na tarasie, dlatego szukam odpowiednich mebli. Spodobał mi się taki komplet https://ogrodolandia.pl/komplet-ogrodowy-santa-barbara i zatanawiam się nad jego kupnem. W ogrodzie wyglada świetnie.

Re: Ogród zimowy

PostNapisane: 15 paź 2018, o 09:51
przez Green Solutions
Marz mi się taki ogród zimowy :) może za rok, albo dwa uda mi się to ogarnąć ;)