jakie ogrodzenie polecacie?

jakie ogrodzenie polecacie?

Postprzez RobertM3 » 5 gru 2014, o 11:14

Witam planuje wykonanie ogrodzenia mojego domu i dlatego mam pytanie jakie możecie polecić? Trochę o tym czytałem i podobają mi się te firmy Drewbet , tak że rozważam ich montaż. Znalazłem fajny skład budowlany niedaleko Łodzi(więc o rzut beretem od mojego domu :D ) gdzie można go nabyć - BK Business. Mam pytanie czy ktoś z Was ma ogrodzenie tej firmy ? Jeśli tak to liczę na wasze opinie ( tu też trochę o nich jest : http://ogrodzenia.drewbet.pl/oferta/ogrodzenia-lupane), będę też wdzięczy za wszelkie pomysły jakie wykorzystaliście przy stawianiu własnych ogrodzeń, pozdrawiam :D
RobertM3

Re: jakie ogrodzenie polecacie?

Postprzez hybryda » 19 gru 2014, o 13:02

Mi osobiście podobają się te z kostki i elementów kutych.
Wiem, że takie ogrodzenie wymaga dużo pracy i wkładu pieniężnego,a z tą firmą http://www.koparkawroclaw.pl można wykonać wiele prac samemu.
Nie tylko zrównać teren, ale i szybko zdemontować stare ogrodzenie :-)
hybryda

Postprzez Saimon » 18 sty 2015, o 01:29

Mnie swego czasu bardzo podobały się ogrodzenia w takim farmerskim stylu, natomiast żona stwierdziła, że jej podobają się ogrodzenia ozdobne, koniec kropka. Cóż z nią nie warto się spierać, wobec czego postanowiłem poszukałem czegoś odpowiedniego w sieci. Trafiłem na stronę firmy GROWMAT http://growmat.pl/pl/realizacje/. Spodobały mi się ich realizacje i przyznaje, że odrodzenie od tego producenta bardzo ładnie się prezentuje.
Saimon

Postprzez ilonuucha » 13 mar 2015, o 15:31

Fajne te ogrodzenia. Mi starcza zwykła siatka.
ilonuucha

Postprzez EmilBW » 15 mar 2015, o 16:15

U siebie mam drewniane. Wyszło bardzo tanio, ale trzeba zapezpieczać co kilka lat.
EmilBW

Postprzez krysinski » 18 mar 2015, o 11:54

EmilBW napisał(a):U siebie mam drewniane. Wyszło bardzo tanio, ale trzeba zapezpieczać co kilka lat.

Dokładnie, drewno należy impregnować, aby zachowało swoje piękno. Dla osób, które nie mają czasu na tego typu zabiegi polecam murki gabionowe z paneli Zenturo. Przestrzeń pomiędzy panelami możemy wypełnić dowolnym materiałem, dlatego murki świetnie wpisują się w każdą aranżację posesji.

Obrazek

Pozdrawiam
krysinski

Postprzez darekB » 14 kwi 2015, o 15:21

To mi się nie podoba. Ja mam inny gust.
darekB

Postprzez krysinski » 17 kwi 2015, o 08:55

darekB napisał(a):To mi się nie podoba. Ja mam inny gust.

Wiadomo, każdy ma inne potrzeby i inny gust. Murki gabionowe nie każdemu się podobają, ale mają rosnącą grupę wielbicieli. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań i na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojego ogrodu :)

Pozdrawiam
krysinski

Postprzez krysinski » 17 kwi 2015, o 08:56

darekB napisał(a):To mi się nie podoba. Ja mam inny gust.

Wiadomo, każdy ma inne potrzeby i inny gust. Murki gabionowe nie każdemu się podobają, ale mają rosnącą grupę wielbicieli. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań i na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojego ogrodu :)

Pozdrawiam
Krzysztof Krysiński
krysinski

Postprzez michalpozownik » 28 kwi 2015, o 14:49

michalpozownik

Następna strona

Powrót do Projektowanie ogrodu